slime nasıl olur Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Yaklaşık on saniye hepsini karıştır. Karıştırırken bulaşık deterjanıyla mısır nişastası birleşip tepkimeye girerek slime oluşturacak![3]

Slime’ı karıştır ve slime yapışkanlığını yitirene derece bu aşamaı tekrarla. Karbonatın hepsini kullanmayabilirsin de.[11] Eğer karbonat solüsyonu biterse yenisini yap.

Ne derece ab eklersen, slime’ın o derece cıvık olur.[4] Hamur kıvamında bir şey istiyorsan çok azca suya ihtiyacın olacak ve belki de hiç ab gerekmeyecek.

Slime’la oyna. Bırak parmaklarının arasından yitme gitsin. İğrenç! Oynamayı bitirince slime’ı üslup geçirmez bir kaba haliç. Slime’ının sonsuza kadar dayanmayacağını, önünde sonunda kuruyacağını aklından çıkompozit.[5]

Koyulaşınca karışımı alevden indir. Gıda boyası ekle. İstediğin rengi elde buyurmak midein ne derece gerekiyorsa o derece ekle.[3]

Yeterince çammaşır deterjanı eklemezsen slime yapış yapış kabil. Slime’ı kıyafetlerinden ve halıdan münezzeh tut.

Muharrir detayları wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun çabucak bir araba müellif tarafından ortakça ovaldığı anlamına hasılat.

Müşterek kalem: wikiHow Ekibi Bu makale editörler ve meyanştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile şümullülığını onaylayan, eğitimli bir kadro aracılığıyla kolektif mukayyettır.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir veya dü damla ekleyin. Daha azca renklendirme pastel bir renk verir; ne kadar çok eklerseniz nitelik o kadar celi olur. İyice karışana derece karıştırın.

wikiHow bir “wiki”dir. Bu, makalelerimizin çoğunun yekten ziyade yazıcı aracılığıyla müştereken alfabeldığı anlamına gelir. Bu makaleyi tesis etmek bâtınin, bugün içre makaleyi yapmak ve iyileştirmek üzere kimiları isimsiz, 241 can çdüzenıştı.

Mıgizem nişastasına eksik ab bardağı (120 mililitre) su dök. Hep mıgiz nişastasının nimsı derece kez kullanmalısın. Ölçüsü bilcümle 2 sutaş bardağı mıpeçe nişastasına 1 kez bardağı Bu linkte sutaş olmalı. Elinle ya da kaşık kullanarak mıpeçe nişastasını olabildiğince kazançlı karıştır.

2¼ ab bardağı (280 gram) mıgiz nişastası ekle. Kaşıkla karıştır.[3] Henüz kaba bir slime istiyorsan, iş bitti. Henüz cıvık, yapış yapış bir slime istiyorsan okumaya devam et! şayet mısır nişastası bulamadıysan namına mısır unu da olur.

Karışıma 2 evet da 3 damla sıvı gıda boyası ekleyip yeniden karıştır. Bunu yapman şpeş değil fakat slime’ın henüz yalabık görünmesini sağlar.

Peki, slime nasıl dokumalır? Slime dâhilin mukteza malzemeler nelerdir? Haberimizden slime tarifi ve slime gerçekleştirmek midein vacip bilgilere ulaşabilirsiniz…

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “slime nasıl olur Için Adım Haritaya göre Yeni Adım”

Leave a Reply

Gravatar